ARCH versterkt aanbod voor lokale besturen

22 May 2018

OCMW’s kantelen in. Gemeenten fusioneren. Zorgbedrijven worden opgericht. De rol van de provincies verandert. Politie- en hulpverleningszones optimaliseren hun werking. Een nieuwe beleidsperiode staat in de steigers. Redenen genoeg voor ARCH om de dienstverlening aan lokale besturen te versterken.  En zo een betrouwbare partner te blijven in tijden van continue verandering.

ARCH schakelt ineens twee versnellingen hoger:

  • ARCH werkt voortaan exclusief samen met Bart Kaesemans.
    Bart is een autoriteit als consultant voor lokale besturen. Zijn inzichten en ervaring garanderen dat ons team van consultants uw bestuur met correct advies vanuit een samenhangende visie op hedendaagse bedrijfsvoering begeleidt doorheen veranderingstrajecten.
     
  • ARCH creëert een dedicated Team Lokale Besturen.
    Pieter Haesbrouck en Bart Kaesemans trekken het nieuwe Team Lokale Besturen van ARCH, waarin een 10-tal senior consultants samenwerken. Die ARCHies zijn in besturen in heel Vlaanderen aan de slag. Op intense intervisie-sessies bespreekt ons team specifieke cases en concrete uitdagingen. We houden elkaar alert en leren van elkaar. Iets wat we ook bij onze opdrachtgevers stimuleren.
    Het team organiseert interne opleidingsmomenten en neemt deel aan externe vormingen. Dit zorgt ervoor dat ons Team Lokale Besturen de geldende regelgeving en actuele tendensen kent. We spreken uw taal en blijven up to date met wat er verandert in uw sector.

We zijn ervan overtuigd dat we zo volledig klaarstaan om uw lokaal bestuur door periodes van intense veranderingen te begeleiden.

Meer weten over onze dienstverlening en onze troeven voor lokale overheden? Check onze website of contacteer Pieter op pieter.haesbrouck@arch.partners of 0496 10 04 73.

 

Contact

Neem contact op met
op
+32 477 34 72 61